Działka na sprzedaż Grudziądz, Kopernika

823.00 m²
351,15 zł/m2
SOK-GS-159
Oblicz ratę kredytu

289 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SOK-GS-159
Powierzchnia 823,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 31 x 26,5 m

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Magdalena Sokołowska przedstawia Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną przy ul. Miłosza na osiedlu Kopernika w Grudziądzu. Jej powierzchnia to 823 m2. 

Działka ma wyjazd bezpośrednio do wybrukowanej drogi osiedlowej (udział w drodze).

Na działce doprowadzone są następujące media:
- woda - w pasie drogowym
- prąd - na działce (skrzynka)
- kanalizacja - w pasie drogowym 
- gaz - w pasie drogowym 

Działka objęta jest PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO MIASTA GRUDZIĄDZA.

Jest to miejsce bardzo ciche, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych, a jednocześnie blisko centrum Grudziądza.

Zapraszam na prezentację przeprowadzoną przez licencjonowanego pośrednika.

Tel. 538 350 810

Zgodnie z art. 179b u.g.n. pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności.

Biuro nieruchomości Magdalena Sokołowska pomogą również w uzyskaniu korzystnego dla Państwa kredytu. Nasz doradca finansowy Aldona Furmaga nieodpłatnie pomoże zweryfikować Państwa zdolność kredytową, wybrać najtańszy kredyt hipoteczny oraz skutecznie przeprowadzić proces finansowania Państwa nieruchomości.