Działka na sprzedaż Rogóźno, Kłódka

15600.00 m²
19,87 zł/m2
SOK-GS-157
Oblicz ratę kredytu

310 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SOK-GS-157
Powierzchnia 15 600,00 m²
Przeznaczenie działki rolna z prawem zabudowy
Wymiary działki 87 x 180 m
Woda w drodze
Dojazd asfalt
Otoczenie staw
Położenie na wsi
Prąd w ulicy

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Magdalena Sokołowska przedstawia Państwu wyjątkową działkę zlokalizowaną w miejscowości Kłódka, 3 km od granicy miasta Grudziądza i 11 km od jego Centrum. Znajduje się ona w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie pól, lasu, oraz zabudowy kilku domów jednorodzinnych. Jej powierzchnia to 15 600 m2.
Na terenie działki znajduje się duży staw, który okalają drzewa. 

Działka ma bezpośredni dostęp do gminnej drogi asfaltowej z nową nawierzchnią położoną w 2025 r.

Na działce doprowadzone są następujące media:
- woda - w pasie drogowym drogi gminnej
- prąd - w pasie drogowym drogi gminnej
- kanalizacja -  brak (wymagana przydomowa oczyszczalnia lub zbiornik bezodpływowy)

WARUNKI ZABUDOWY
Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego i budynku gospodarczego w zabudowie zagrodowej. Przy czym powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego nie może przekroczyć 100 m2, zaś budynku gospodarczego 30 m2. Wysokość budynku mieszkalnego to max 8 m. Dach dwuspadowy o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. 
 
Ze względu na to, iż powierzchnia oferowanej nieruchomości przekracza 1 ha, kupujący musi posiadać kwalifikacje rolnicze, lub uzyskać zgodę KOWR i zobowiązać się do prowadzenia gospodarstwa!!!